Gdynia InfoBox

ul. Świętojańska 30, Gdynia

piątek, 20 września 2019

godz. 17:00–19:00 

Rodzinnie po Japonii kamperem? Jesteście ciekawi, jak sobie zorganizować miesiąc w kraju kwitnącej wiśni? Koniecznie przyjdźcie na spotkanie z nami w ramach cyklu Way of taste - Smak Podróży w Gdynia InfoBox. Tym razem spotkanie skierowane jest do całych rodzin i tych, którzy chcą się ze swoim maluchem wybrać na długie wakacje.

Razem z Way of Taste przygotowaliśmy też dla wszystkich niespodziankę. W dniach 20-30 września 2019 w Gdynia InfoBox będzie można oglądać wystawę fotograficzną, a na niej wyjątkowe kadry z naszych różnych podróży. 

Organizatorami wydarzenia są Ilona Klein-Tragier oraz Robert Tragier - małżeństwo, propagatorzy podróżowania i dobrych smaków. Jak piszą o sobie - od trzynastu lat razem poszukują przygód, a od sześciu podróżują wspólnie z synem, Tymoteuszem, który odlicza dni do kolejnej wycieczki. Zachęcają całe rodziny i zgodnie twierdzą, że warto podróżować z dziećmi, choć nie zawsze jest różowo. Chcąc podzielić się doświadczeniem i zachęcić innych do ruszenia się z domu, stworzyli projekt Way of Taste - Smak Podróży, cykliczne spotkania dla każdego podróżnika. Od maja w Gdynia InfoBox organizują comiesięczne slajdowiska, zapraszając ciekawych gości. Na każdym z nich można poznać nowe formy spędzania wolnego czasu oraz dostać sporą dawkę porad i praktycznych podpowiedzi.

Spotkania w Gdynia InfoBox, są bezpłatne i dostępne dla każdego (obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc - ilość miejsc ograniczona).

Slajdowisko Way od Taste Smak Podróży - Gdynia InfoBox, jest dla całych rodzin. Dzięki TwojeMapy.com maluchy będą miały kreatywne zadanie, zaplanują kolejną waszą przygodę na pięknych mapach, po których można rysować.

Szczegóły wydarzenia i zapisy: FACEBOOK

 

Way of Taste. Japonia kamperem

04 września 2019

La Mancha

© 2019 TODO La Mancha. All Rights Reserved.