Bliżej - Klubokawiarnia

ul. Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Czwartek, 17 października 2019

godz. 18:30 – 21:00

To będzie wyjątkowe spotkanie podróżnicze! Wyjątkowe będzie z kilku powodów.

Po pierwsze po kilkunastu latach podróżowania po Ameryce Łacińskiej i Półwyspie Iberyjskim na naszym wieczorze podróżniczym zawitają Lila Poszumska i Arek Wójcik, założyciele Todo La Mancha i autorzy książki "Toros bravos sueltos, czyli podróże pewnego małżeństwa"! 

To szalone małżeństwo, które nie może żyć bez ciągłego planowania nowych wypraw w różne strony świata (ostatnio przejechali kamperem całą Japonię!). Od kilku lat podróżują ze swoją córką Gabi, która mimo tak młodego wieku przejechała już z nimi Stany od Florydy po Alaskę, Kanadę, Wyspy Kanaryjskie, a nawet Zjednoczone Emiraty Arabskie i Japonię –śpiewa hiszpańskie piosenki i recytuje hiszpańskie wierszyki, ha! :)

Po drugie będziemy rozmawiać o tym jak podróżować z dzieckiem. Nawet bardzo małym dzieckiem! Jak zaplanować wyjazd, gdzie spać, co jeść w co się bawić i jak zarazić takiego małego podróżnika miłością do eksplorowania świata.

Po trzecie jest szansa, że uda nam się ściągnąć na spotkanie trochę książek Lilki i Arka więc będziecie mogli je kupić z autografem i dedykacją autorów.

Po czwarte nie ma lepszego sposobu, żeby zaplanować wyjazd z dzieckiem niż pogadać sobie przy winie z ludźmi, którzy robią to od lat!

Więcej na Fanpage Facebook

Dalej niż bliżej - Jak podróżować 
z dziećmi po świecie?

06 października 2019

La Mancha

© 2019 TODO La Mancha. All Rights Reserved.